Het is weer mogelijk om zonder aanmelding vooraf ‘live’ bij de kerkdiensten aanwezig te zijn! Zie deze toelichting.

De kerkdiensten zijn ook online te volgen. Zo blijven we met elkaar verbonden, ook op afstand.
De ochtenddienst van 10.30 uur is vanaf 12.00 uur integraal terug te kijken op de website en YouTube. Ook is er elke zondagavond om 19.00 uur een dienst. De avonddienst is ook (later) te volgen via de genoemde links.

Zondag 10 oktober

10.30 uur – Doopdienst (Erik Posthouwer)

Deze zondagochtend worden 5 kinderen uit onze gemeente gedoopt. Wat een feest! De namen van deze kinderen zijn:

– Aida Beukers (dochter van Martin Beukers & Rianne Beukers-Schuit)
– Eva Koopman (dochter van Mark Koopman & Riëtte Koopman-Bouwman)
– Lotte Eva Elskamp (dochter van Erik Elskamp & Lisette Elskamp-van Voorthuizen)
– Bram Schraven (zoon van Maurits Schraven & Pauline Schraven-Bok)
– Laureen Evi Hanna Schipper (dochter van Erik Schipper & Charlotte Schipper-van de Kolk)

Het thema van de dienst is: “Wat moet ik doen?” n.a.v. Marcus 10:13-22. Erik Posthouwer zal deze doopdienst leiden en de Andreasband en Jan van den Brink (orgel) verlenen muzikale medewerking. Je bent van harte uitgenodigd om erbij te zijn!

19.00 uur – Themadienst (ds. Ruilof van Putten | ’t Harde)

Kerkdienst

Deze themadienst wordt geleid door ds. Ruilof van Putten uit ’t Harde.

Thema: Over-winnen
Het komt nogal eens voor dat je tekort wordt gedaan door anderen. Je wordt bijvoorbeeld vals beschuldigd. Of iemand ‘zaagt aan de poten van jouw stoel’. Gevoelens die ook Saul en David niet onbekend waren, zoals onder meer uit 1 Samuel 24 blijkt. Maar ze gaan er wel verschillend mee om. Hoe kun je overwinnen? Paulus schrijft ‘Laat u niet overwinnen door het kwade, maar overwin het kwade door het goede’ (Rom. 12:21). Geen eenvoudige opgave. Maar blijkbaar ook niet onmogelijk.

.