,

Online kinderprogramma voor de zondag

Ook komende zondag kunnen we als gemeente de kerkdienst weer online meebeleven. Wat mooi dat dit kan! Tijdens de ‘gewone’ kerkdienst kunnen de kinderen normaal gesproken altijd naar de kinderkerk. Jammer genoeg is dat online niet mogelijk.
Gelukkig hebben we een goed alternatief gevonden, waar we graag naar willen verwijzen. Op de website Creatief Kinderwerk van christelijk theatermaker Matthijs Vlaardingerbroek vind je een speciaal online kinderprogramma voor de zondag. Sommige gemeenteleden zullen Matthijs kennen van de toerustingen die hij enkele keren voor onze jeugdleiders heeft verzorgd.

Het online programma bestaat uit video’s met o.a. een Bijbelverhaal en een goocheltruc, leuke opdrachten, liedjes en een gebedsidee. De komende tijd staat er vanaf elke vrijdag een nieuw programma klaar op https://creatiefkinderwerk.nl

Kortom, genoeg om er thuis ook samen met de kinderen een mooie zondag van te maken!