,

Inzameling spullen voedselbank

In juni organiseerden we een ‘drive-in’ voor onze kerk, ook leden van enkele andere kerken kwamen artikelen afgeven en samen vulden we 66 kratten, 2x zoveel als anders! Nu sluiten we graag aan bij de inzameling van de Hervormde Gemeente Putten op 31 oktober van 10 tot 12 uur, die plaatsvindt bij de Nieuwe Kerk (Kerkwegje 23). Er is met name behoefte aan: wasmiddel, rookworst (kip of rund), chocopasta, groente in blik/pot, verpakte kaas, soep (kip of vegetarisch), vleeskruiden (zonder zout), blikjes vis (tonijn, makreel). Ook cadeaukaarten van AH, Plus of Jumbo zijn fijn (voor aankoop van dagverse producten) en natuurlijk toiletartikelen en DE punten.

Deze hulp is hard nodig om het toenemend aantal klanten elke week van een goed pakket eerste levensbehoeften te kunnen blijven voorzien, uw bijdrage wordt dan ook zeer gewaardeerd.

de diaconie