,

Blijf bij met Scipio

Inmiddels maken al ruim 1.000 leden van de Andreaskerk gebruik van de Scipio App, en dit aantal is nog steeds groeiende! De app maakt de gemeente hechter, verhoogt de (collecte) inkomsten en is veilig. Als team zijn we dan ook volop aan het kijken naar de verschillende mogelijkheden die deze app in de toekomst kan gaan bieden aan onze gemeente en alle input is hierbij welkom. Heb je ideeën of tips voor de redactie van de Scipio App, laat het ons dan weten.

Sinds kort hebben we ook een e-mailadres waar je berichten of bijdragen heen kunt sturen. Dit is scipio@andreaskerkputten.nl  Uiteraard kunt jij ook zelf een bericht in de app plaatsen in het menu ‘wat houdt jou bezig’.

Als je ook gebruik wilt maken van de Scipio App, neem dan contact op met het kerkelijk bureau via info@andreaskerkputten.nl