,

Blijf bij met de Andreaskerk Scipio App

Inmiddels maken al ruim 1.000 leden van de Andreaskerk gebruik van de Scipio App, en dit aantal groeit nog steeds! De app maakt de gemeente hechter, maakt het makkelijker om te geven bij collectes/inzamelacties, en is veilig.
Als team zijn we dan ook volop aan het kijken naar de verschillende mogelijkheden die deze app in de toekomst kan gaan bieden aan onze gemeente en alle input is hierbij welkom. Heb je ideeën of tips voor de redactie van de Scipio App, laat het ons dan weten.

Heb je een bericht of andere bijdrage voor de app? Mail de tekst naar scipio@andreaskerkputten.nl. Uiteraard kunt jij ook zelf een bericht in de app plaatsen in de rubriek ‘Wat houdt jou bezig?’.

Heb je de Scipio App nog niet, en wil je de app ook gaan gebruiken? Neem dan contact op met het kerkelijk bureau via info@andreaskerkputten.nl zodat er kan worden geregeld dat je toegang tot de Scipio App krijgt.