, ,

Beroep aangenomen! Jannie en Joost van den Brink nieuwe predikanten Andreaskerk

Beste gemeenteleden,

We hebben goed nieuws! Een delegatie van de Andreaskerk is zondag 12 februari in Genderen geweest om de officiële beroepsbrief aan te bieden aan Jannie en Joost van den Brink. Zij hebben niet alleen getekend voor de ontvangst van deze brief, maar ze hadden ook de vrijmoedigheid om te tekenen voor het aannemen van het beroep! We zijn blij en dankbaar dat ze zich door God geleid en geroepen weten om naar Putten te komen en onze gemeente te komen dienen.

Hun kinderen Noam en Hanna zullen in Genderen het schooljaar afmaken, ze hebben tot 15 juli school. We zijn nog in overleg met hen over de datum van intrede.

We bevelen hen in uw voorbede aan nu ze een spannende tijd tegemoet gaan van afscheid nemen en van verhuizen.

Hartelijke groet,
Corrie Sebök
ouderling-scriba